Duben 2008

diplommmky moe!

21. dubna 2008 v 0:21 ♣MyDiplomky♣
mocky kuju :-* sou kjásnýýýý

Snoopy!(obrázky) nice :-*

19. dubna 2008 v 7:32 | w |  (=SnooPy=)
Mmmmmm...luxus záležitost....swéétovej iPod :-*

Snoopy!(kde se vzal?)

19. dubna 2008 v 7:24 | w |  (=SnooPy=)
Snoopy je extrovertní beagle mající kompex Waltera Mittyho. Je virtuozem každého snažení - přinejmenším v jeho snění na střeše své boudy. Uznává svého pána, Charlie Browna, jako toho " kloučka s velkou hlavou", který mu přináší misku s jídlem. Nezná strach, i když je prozíravě opatrný ohledně vedle sídlící kočky. Nikdy nemluví, to by byl příliš lidský rys, ale zvládne vyjádřit všechno nezbytné mimikou a myšlenkami v bublinách. Jako jedinec s nadprůměrnou inteligencí vytvořil tolik osobností jako: Joe Cool - úspěšný letec v 1. světové válce, Literární eso, Zářící beagle, Sup, Legionář apod.
Kdopak že je SNOOPY?
... no přece nejslavnější beagle na světe. Ovšem cesta ke slávě trvala Snoopymu hodně dlouho.Tento seriál vznikl v roce 1950 pod jménem Buráčci ( Peanuts) a v té době byl Snoopy obyčejný domácí psík1950.jpg (5300 bytes). Časem změnil svoji podobu, a od roku 1962 1962.jpg (6455 bytes) se přestává chovat jako normální pes a pomalu začíná chodit po dvou. Autorem

=Johnny Depp=FotoSy

17. dubna 2008 v 12:58 | w

Johnny Depp :-* (životopísek)

17. dubna 2008 v 12:50
Johnny Depp, jeho plné jméno je John Christopher Depp II. Má dva sourozence sestru Christie Dembrowski, která pracuje jako osobní manažerka a bratra Dannyho Deppa, který se živí psaním scénářů. Jeho máma Betty Sue pracovala jako číšnice a otec John musel jako inženýr cestovat za prací, takže rodina opustila Johnnyho rodné Kentucky a vydala se na cesty. Stěhovali se tak často, že si ani nevybavuje, kde všude bydlel. Rodiče měli navíc výbušný vztah. Před tím vším se snažil utéct, takže propadl drogám. Ve dvanácti dostal Johnny kytaru, aby svůj volný čas věnoval něčemu lepšímu, než byli drogy. Když mu bylo patnáct, rodiče se rozvedli.

Johnny Depp se školou skoncoval v 16 letech, a rozhodl věnovat hudební kariéře. Založil kapelu The Kids a vydal se s ní do Los Angeles. Jenže nakonec bylo všechno jinak: potkal svoji ženu Lori Allisonovou s níž se ve svých dvaceti letech oženil. Manželství sice vydrželo s bídou dva roky (rozvedli se v roce 1985), ale Lori filmová maskérka seznámila svého muže s Nicolasem Cagem. Ten jej vzal na schůzku se svým agentem a z Johnnyho se tak stal herec. Johnnyho první film byla "Noční můra v Elm Street/A Nightmare on Elm Street". Roli dostal díky náhodě - režisér filmu se zeptal své dcery, koho by do oné role obsadila a ta si vybrala Johnnyho.

Další role, kterou nejprve nechtěl byla role Toma Hansona v seriálu "21 Jump Street". Z Johnnyho se díky postavě detektiva Hansona okamžitě stala hvězda. Další role následovaly velmi rychle. Filmy Střihoruký Edward, Co žere Gillberta Grapea, Ed Wood či Donnie Brasco jen potvrdily jeho talent a za tři z nich získal nominace na Zlatý Glóbus ("Střihoruký Edward/Edward Scissorhands", "Benny and Joon", "Ed Wood").

Během natáčení Střihorukého Edwarda poznal i svou lásku herečku Winonu Ryderovou. Zamiloval se tak, že si nechal na ruku vytetovat "Winona forever" (Winona navždy). Po třech letech, ale přišel rozchod, a tak i změna "Wino forever". Johny chodil i s Kate Moss i když spíš střídavě.

Měl problémy s drogami, ale všechno vyvrcholilo tím, když se herec River Phoenix v roce 1994 předávkoval heroinem přímo před Jonnyho klubem Viper´s Room v Los Angeles. To ho naprosto odradilo a rozhodl se přestat.

V roce 1996 měl svůj režijní debut ("The Brave") a v roce 1999 se stal spoluvlastníkem francouzské restaurace "Man Ray".

Dne 24. 5. 1999 se mu kolem půl deváté v nemocnici nedaleko Paříže narodila jeho a Vanessina dcera Lily-Rose Melody Depp. Jeho přítelkyně je francouzská herečka a zpěvačka Vanessa Paradisová. S níž se rozhodl žít ve Francii, ale své herecké kariéry se nevzdává a pokračuje. V roce 2001 se objevil ve snímku Z pekla v němž si zahrál policejního komisaře Freda Abberlina, odhalujícího podivné souvislosti v příběhu Jacka rozparovače.

S režiserem Timem Burtonem spolupracoval kromě filmů Střihoruký Edward a Ed Wood také v roce 2005 když se objevil v jeho diváckém hitu Karlík a továrna na čokoládu nebo když propůjčil svůj hlas postavě Viktora v animovaném horrorovém příběhu Mrtvá nevěsta Tima Burtona.

Johnny Depp získal nominaci na Oscara, Zlatý globus, cenu Screen Actor's Guild a nominaci na televizní cenu BAFTA za roli J. M. Barrieho ve filmu režiséra Marca Fostera Hledání Země nezemě (2004), kde hrál s Kate Winslet a Freddie Highmorem. Depp také získal nominaci na Oscara, BAFTA a Screen Actor's Guild za roli kapitána Jacka Sparrowa v akčním dobrodružství Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly (2001). Roku 2006 se opět objevil v roli Jacka Sparrowa ve snímku Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže V roce 2007 se objevil v posledním díle Pirátů z Karibiku - Piráti z Karibiku: Na konci svět

Další jeho snímkem je Libertine (2004) od Laurence Dunmorea, kde si zahrál básníka ze 17. století se slabostí pro ženy. Jeho hereckými partnery mu jsou John Malkovich a Samantha Morton. Z dalších jeho filmů jmenujme např.Tajemné okno Davida Koeppa nebo Tenkrát v Mexiku od Roberta Rodrigueze.

Na levé ruce má osm jizev, protože řezáním do vlastního těla si zaznamenává různé životní události.


16.dubíínka

16. dubna 2008 v 13:28 | w |  Ak►Tu►Al►Ně
Cyao píplsové,jaxe vede?Mě tedko upe bam,schůůla cajk na to že sem tam minulej tyden nebyla pač sem měla zanět v zubu...nikomu to nepřeju,fakt ne...strašná bolest :(....ae už je to zamnou a předemnou vííkend....už je středa,utíká to rychle B-)jaxe vám lííběj avatarky co sem semka nahazela??doufam že líběj pač sem dneska přihodím další várku :) taxe mějtě,pisejte budu rááda:) mvr,papík


Catiny,mňauu :o)

14. dubna 2008 v 11:31 | Werča |  Cat
kočky ví jaxe zahřáát :D
Kočky nepatří k lidem.Kočky patří k místům.
mám tě sežrat tedko bo až potom???hm???
Kotě je zajímavé hlavně tím,že se stále za něčím bláznivě honí,a neví za čím,a většinou se zastaví dřív,než to polapí.
Základní majetkoprávní vztahy mezi vámi a vaší kočkou
1/ vy nejste majitelem vaší kočky.Ona je vaším majitelem.
2/ kočka nebydlí ve vašem domě.Vy bydlíte v jejím domě.
3/ vy neposkytujete kočce krmení, ona vám poskytuje možnost jí ho nabídnout
a laskavě se rozhodne, zda právě tuto konkrétní nabídku přijme.
Ve starověku lidé uctívali kočky jako bohy.A kočky na to nikdy nezapoměly.


4.bleskOvkA

10. dubna 2008 v 9:41 ◘Blesk-offky◘
1,hlásni plo mě pls TÁÁÁDY (jsem tam jako Vejunca)
2,kolikátý to byl hlásek?
3,jaxe wede?
4,vyber si......
máma/táta
kočka/papoušek
auto/letadlo
coca cola/čaj
ovoce/zelenina
5,co chceš na dipomek?
6,cyao

SONB

9. dubna 2008 v 18:07 | Werča |  Ak►Tu►Al►Ně
Cyaoo píplovéé...pls hlasujte plo mě TADY jsem ve finálovém kole SONB tak pls....budu moocky ráda za každej hlásek!mvr....
jsem tam jako Vejunca

HipHop

8. dubna 2008 v 14:31 x=HipHop=x
Kže hipíík...jo ho tééda moc nemusím jo ae většina z vás sik jo tak sem něco o hiphopíku pčidám....
kde vznikl atd....
Hiphopová kultura vznikla na počátku 70. let 20. století v USA v černošských ghetech jako spojení jamajských a amerických vlivů. První zmínky o hiphopové kultuře pochází z Bronxu, v New Yorku. Další důležitou základnou bylo Los Angeles. Rozvíjel se zde směr, který oslovil mnoho mladých lidí, zejména černých lidí, byl breakbeat. Tento styl hudby využívá tzv. zlomové okamžiky (proto break). Zakladatelem tohoto směru byl jamajský DJ Kool Herc, který se v roce 1967 přestěhoval z Jamajky do New Yorku. Přinesl sebou jamajský způsob zpěvu tehdy známého jako toasting, který lze charakterizovat jako recitování improvizovaných veršů do rytmu reggae.
Mezi první z hiphopových skladeb řadíme Rappers Delightod od dnes již zaniklé skupiny Sugar Hill Gang. Skladba šla tak na odbyt, že výsledná cifra se zastavila na čísle 2 miliony. Komerce nenechala dlouho na sebe čekat a dostavili se dnes opět neúčinkující, ale dříve zbožňovaní Run D.M.C. Run D.M.C. se proslavili nejen svoji hudbou, ale jejich oblečení od dříve jen sportovní značky Adidas v kombinaci se zlatými řetězy a jinými módními doplňky stanovilo styl pro následné hiphopové generace a zavdalo vzor oděvním firmám, které se bleskurychle této vlny chytly a svezly se na vlně hiphopu. Prodejností předčili i Sugar Hill Gang, neboť jejich alb bylo prodáno na 3 miliony kusů.
Tento směr začal prostupovat mnoha pouličními gangy, které mezi sebou vedly bitvy o svá postavení. Časem přešel jejich boj na parket, kdo ovládne parketu, zvítězí. Díky rivalitě těchto gangů vychází většina tanečních prvků z bojových umění a technik. Někdy se stávalo, že takový souboj (battle) se zvrhl ve skutečný boj. Proto získávala hiphopová kultura nevalnou pověst. V dnešní době u nás existuje mnoho tanečních skupin zabývajících se touto taneční kulturou.
Hip hop je styl populární hudby. Je tvořen ze dvou hlavních elementů, jimiž jsou DJing a rap. Hudba, označovaná jako hip-hop, vzniká spojením rytmů mixovaných DJem a veršů, které do nich vkládá rapper (též označovaný jako MC=Master of Ceremony). K již zmíněné hudbě, ať už reprodukované (DJing), nebo zpěvu (rap), patří grafický projev známý jako graffiti, akrobacie či tanec označovaný pojmem breakdance. Za pátý element je považován beatboxing.
nejznámější hiphopeři tag např Marpo,slovenská skupina H16,Nely,2pac,50cent,Eminem,Jay-Z,Snoop Dogg,N.W.A,G-Unit a další....něco podrobnějšího o těch skupinách a zpěvácích sem časem písnu:)5.dubíínka

6. dubna 2008 v 20:34 | w |  Ak►Tu►Al►Ně
Býý večer píplové jaxe máte,večer při neděli.....Jag ste si užili víkend?Já bestově:) pátek disco,sobota koncert Divokýho Billa ve velmezu,gůůůd :) a neděla??relax :o) chjo....zitra zas do školy,hrůůza že....se tak nece,komu se taky taky chtělo co :P mno nič jdu koukat na X-faktora....a mezi tím sem dam něco new at se tu nenudíte,bo spíš až zitra sem něco přihodím pač sem dost unavená už za dneska,tak brůů noc.....Obrázek “http://i117.photobucket.com/albums/o52/MrsTeddyGeiger9/pixels/24dowat.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

jůůůůůů :o)

6. dubna 2008 v 20:20 | w |  ♣MyDiplomky♣
kujííííííí moc :-)

UDG

5. dubna 2008 v 3:12 | Werča |  ↨UDG↨
kže...UDG jsou Petr Vrzák (Vrzy) - zpěv
Pavel Vrzák (Vrzi, Pája, Pavlik) - basa
Adam Kupera (Áda, Klenot) - zpěv, saxofon
Bohumil Němeček (Bobo, Bonbon) - kytara
Guillaume Kondracki (Stan) - kytara
Tomáš Staněk (Jugy) - bicí, texty
UDG vznikli v roce 1998 v Ústí nad Labem a počátky jejich fungování, jak už to tak bývá,jsou ve znamení mnoha personálních změn. Současný název skupiny je zkratkou původně užívaného slovního spojení Useless demi-Gods (v překladu Nepotřební polobozi) vypůjčeného z textů velšských kytarových idolů Manic Street Preachers, avšak dnes, jak sami členové říkají, tyhle tři písmenka už nic konkrétního neznamenají a každý si pod nimi může představit, co chce.
Počátkem roku 2001 vydali UDG první demonahrávku nazvanou "Štěkat do boudy", a o rok později se skupina díky internetovému hlasování probojovala na jeden z největších českých festivalů Rock for People v Českém Brodě. V roce 2003 vyšlo kapele druhé demo "Obsazeno místenkou" a na podzim tohoto roku kapela odehrála pět koncertů v Paříži. Tady se také mimochodem seznámili i s kytaristou tamní kapely Intendo Entertainment System Guillaumem Kondrackim, jež jim na aktuálním albu také zahostoval.
UDG zde získali také kontakt na španělského promotéra, který prosadil jejich nahrávku do vysílání španělského rádia a na jaro příštího roku zde připravuje koncertní turné.
Kapela během své šestileté historie neustále koncertovala (logicky nejvíce v severních Čechách) a postupem času se představila jako předskokan známých souborů Mňága a Ždorp, Vypsaná fiXa, či -123 min.
"Živé hraní je pro nás nejdůležitější. U naší hudby jde hlavně o energii, kterou můžeme na koncertě předat s ještě větší intenzitou," říká saxofonista Adam Kupera.V březnu letošního roku se o sobě "údégéčka" rozhodli dát vědět dalším způsobem.
Na vlastní náklady zrealizovali natáčení prvního videoklipu ke skladbě Zpěvy deště se zajímavou dějovou zápletkou, v němž hlavní roli podivínské ženy ztvárnila známá česká herečka, držitelka několika cen Thálie, Bára Hrzánová.
12. května 2004 se na veřejném finálovém koncertě v Paláci Akropolis skupina UDG stala z rozhodnutí odborné poroty vítězem druhého ročníku soutěže Coca Cola Pop Star a podepsala smlouvu na vydání alba s hudebním vydavatelstvím Sony Music.
Debutové album Ztraceni v inspiracích se natáčelo v průběhu srpna 2004 v jednom z nejlepších českých nahrávacích studií Sono Records pod dohledem producenta Milana Cimfeho, jež v minulosti spolupracoval na albech kapel Kabát, Divokej Bill, Čechomor a dalších. "Chtěli jsme někoho, kdo nám do písniček ve studiu nebude přidávat spousty elektronických cinkrlátek a nebude nás tlačit někam, kam nechceme," uvádí k výběru producenta Petr Vrzák a dodává: "Všechny studiové vychytávky jsme používali k tomu, abychom podpořili právě drive a dynamiku písniček, nepoužíváme samply samoúčelně, jde nám o živelnou energii, která z našich písní musí být cítit."
Písničky na novém albu mají hutný kytarový zvuk osvěžený saxofonem a mísí v sobě silné melodie s mladicky údernou energií a poetickými texty v češtině. Charakteristickým prvkem tvorby UDG je mj. i prolínání hlasů hlavního zpěváka Petra Vrzáka a saxofonisty Adama Kupery. Ve skladbě Smutné a lehké si jeden s vokálních partů zazpíval frontman kapely Kryštof Richard Krajčo, v jiné Petru Vrzákovi osobitě ztvárnil ženský protějšek Matěj Homola z Wohnout. Na albu ale nechybí ani ženský vokál v podání Jany Pečenkové a francouzský rap již zmiňovaného pařížského muzikanta Guillaumma Kondrackiho.
Jako pilotní singl byla vybrána rozverná tříakordovka Zvědavá, ale UDG mají v rukávu i další hitová esa: skladby Hvězdář nebo Motýl.
První část koncertní torné k nové desce pojedou UDG na podzim 2004 v roli předskokanů Wohnout. Druhá část je prozatím plánována na březen 2005, kdy by se UDG měli vydat na šňůru s kapelou Kryštof. Její frontman Richard Krajčo o kapele prohlásil: "Myslím, že UDG jsou šikovná parta, která může úspěšně objíždět festivaly a zaujmout spoustu lidí. Pokud jim trochu pomůžou i rádia, mají určitě šanci na úspěch
Motýl
Zvědavá
Meli Melo
Buď a nebe
Kurtizana

Wisin & Yandel - Ahora Es

4. dubna 2008 v 19:09 | Werča |  ♣Videos♣
sem našla na youtubku upe kjutéééj klip tak se mrkněte,nej je ten začatek jak tam sou ty motorky...oh,gůůůůůd klip plostě :D
Wisin & Yandel - Ahora Es
a gdyž to náhodu nepujde zpustit tak jukněte tady na to videjo...Tu

pixelky

4. dubna 2008 v 18:54 | Werča |  ►pixelky◄
41.gif42.gif
th_ghost_anm.gif